Surowce o sprawdzonej i wysokiej jakości do produkcji suplementów diety oraz żywności, dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

(+48) 605-851-336
info@bio-nutrition.pl

Blog

HomeBlogTran z kryla w naszej hurtowni
Tran z kryla w naszej hurtowni

Tran z kryla w naszej hurtowni

Tran z kryla, a właściwie olej z kryla, dostępny w naszej hurtowni w płynie i kapsułkach, jest coraz chętniej wykorzystywany przez miłośników zdrowego stylu życia i odżywiania. Bogaty w cenne składniki odżywcze, przede wszystkim NNKT oraz silne antyoksydanty może stanowić kluczowy składnik wybranych suplementów diety. Dostępny w naszej ofercie surowiec to wysokiej jakości substancja pozyskiwana z czystych rejonów w zrównoważony, bezpieczny dla środowiska sposób. Sprawdź właściwości oleju z kryla, potencjalne zastosowanie i doskonałą jakość.

Spis treści
Właściwości oleju
Możliwe implementacje
Jakość potwierdzona testami

Jakie kluczowe składniki odżywcze zawiera tran z kryla dostępny w naszej hurtowni?

Tran z kryla, dostępny w naszej hurtowni, to tłuszcz uzyskiwany w wyniku odpowiedniej obróbki niewielkich skorupiaków żyjących w czystych wodach morskich i oceanicznych. Określeniem tran zwykło się nazywać większość olejów morskich, choć formalnie jest to nazwa zarezerwowana dla oleju z wątroby dorsza i ryb dorszowatych. Kryl jest pożywieniem dla wielu zwierząt morskich, a potencjał w nim drzemiący na szerszą skalę został poznany stosunkowo niedawno. To źródło witamin, minerałów, zdrowych kwasów tłuszczowych oraz antyoksydantów, które cechuje naturalna czystość.

Kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA

Kluczowe w diecie człowieka niemal na każdym etapie rozwoju nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 to jeden z głównych składników odżywczych zawartych w oleju uzyskiwanym z kryla. Jest on ich bogatym źródłem. Co więcej, wiązania kwasów eikozapentaenowego EPA i dokozaheksaenowego DHA z fosfolipidami mogą być wyjątkowo korzystne, zwiększające biodostępność. Kwasy tłuszczowe omega-3 biorą udział w wielu kluczowych procesach w organizmie. Fosfolipidy, flawonoidy, astaksantyna, sterole, a nawet witaminy rozpuszczalne w tłuszczach wspierają działanie kluczowych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

Najsilniejsze antyoksydanty w najmniejszych skorupiakach

Wspomniana wcześniej astaksantyna, czyli karotenoid o charakterystycznej czerwonej barwie wykazuje działanie antyoksydacyjne nawet dziesięciokrotnie większe od innych związków z tej grupy. To w połączeniu z witaminami A oraz E, flawonoidami i innymi składnikami zwiększa całkowity potencjał antyoksydacyjny oleju z kryla. Wraz z przypuszczalną wysoką biodostępnością NNKT z oleju fakty te decydują o rosnącej popularności surowca jako suplementu diety.

Zastosowanie tranu z kryla w produkcji hurtowej

Naturalnie płynna postać tranu z kryla pozwala na jego wygodne zastosowanie w wielu implementacjach. Możemy dostarczyć Ci go w formie dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. Suplementacja olejem z kryla może mieć pozytywny wpływ na organizm ludzki, w wielu sytuacjach wspierać w utrzymaniu zbilansowanej diety osoby rezygnujące z diety bogatej w ryby oraz owoce morza. Dlatego też odpowiednio przygotowane suplementy diety oraz inne produkty zawierające olej z kryla mają szansę zaistnieć na rynku spożywczym i farmaceutycznym.

Dogodna postać dla Twoich potrzeb

Nasza oferta obejmuje surowce do suplementów oraz dodatki do żywności w różnych formach. W przypadku olejów morskich, w tym też tego z kryla proponujemy Ci beczkowany płyn dobry do produkcji lub dalszej odsprzedaży, a także gotowe już kapsułki. Możesz przy współpracy z nami stworzyć własną markę, bez konieczności tworzenia całej linii produkcyjnej.

Wpływ suplementacji olejem na organizm ludzki

Wszystkie substancje odżywcze zawarte w oleju z kryla mogą mieć pozytywny wpływ na organizm. Nienasycone kwasy tłuszczowe cechują się dobrą przyswajalnością. Mogą wspierać układ nerwowy, krwionośny, a także oporność organizmu. Antyoksydanty przeciwdziałają procesom degradacyjnym na poziomie komórkowym. Witaminy i minerały uzupełniają codzienną dietę w składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania niemal wszystkich układów. Na przełomie ostatnich lat liczne badania wykazały działanie przeciwzapalne, przeciwnowotworowe, antyoksydacyjne, kardioprotekcyjne, a także neuroprotekcyjne oleju z kryla.

Dieta bogata w ryby i owoce morza a olej z kryla

Osoby, które z jakichś przyczyn nie mogą mieć diety zawierającej optymalną ilość NNKT, czyli na przykład bogatej w owoce morza oraz ryby, decydują się często na suplementy. Naturalny czysty olej z kryla okazuje się świetną alternatywą dla tranu czy innych źródeł omega-3, a dodatkowo zawarte w nim składniki wpływają pozytywnie na codzienne funkcjonowanie. Oczywiście suplement diety nie powinien być zamiennikiem dla zdrowej i zrównoważonej diety.

Ryby na targu

Stwórz własne suplementy diety z olejem z kryla z naszej hurtowni

Substancja uzyskiwana z kryla, którą proponujemy Ci w dogodnej formie w naszej hurtowni, znajduje już od dłuższego czasu zastosowanie przy produkcji suplementów diety. Kapsułki, tabletki czy płyny mogą mieć w składzie także inne dodatki, uzupełniające kompleksowe działanie substancji głównej. Możesz stworzyć własny produkt i markę, bądź też bazować na współpracy z naszymi specjalistami. Nie musisz obawiać się o status tego surowca, bo już w 2008 FDA, czyli Amerykańska Agencja do spraw Żywności i Leków zatwierdziła olej z kryla jako produkt bezpieczny dla zdrowia człowieka zgodnie z certyfikatem GRAS. W 2009 zatwierdzony został także we Wspólnocie Europejskiej jako składnik żywności, a kilka lat później zostało dozwolone jego stosowanie dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Suplement diety ze sprawdzonych źródeł

Proponując ci naturalny tran z kryla, dokładamy wszelkich starań, by surowiec cechował się najlepszymi parametrami. To produkt pozyskiwany zgodnie z zasadami zrównoważonej gospodarki, dzięki czemu masz świadomość dbania o środowisko naturalne. Nie stosujemy w naszych surowcach czy półproduktach zbędnych dodatków. Wszystkie sprzedawane substancje poddawane są regularnym kontrolom, by móc mieć pewność co do ich stałej jakości.

Naturalne pochodzenie i maksymalnie prosty skład

Wykorzystując proponowane przez nas surowce, możesz bez obaw komponować produkty z tak zwaną czystą etykietą. Dodatkowo dbamy o to, by pochodziły one ze znanych i pewnych źródeł, bez GMO, pozyskiwane w sposób neutralny dla środowiska, zgodny z zasadami zrównoważonej gospodarki. Kryle są skorupiakami zamieszkującymi jedynie czyste wody, stąd wszelkie surowce na nich bazujące w naturalny sposób pozbawione są ryzyka zanieczyszczeń.

Laboratoryjne badania dla potwierdzenia jakości

Aby zagwarantować stałość parametrów oferowanych przez nas substancji czy półproduktów, poddawane są one regularnej kontroli. Dba o nią niezależne, akredytowane laboratorium. Surowce badane są pod kątem kontaminacji, czystości, obecności substancji czynnych, a także stabilności. Dzięki temu wiesz dokładnie, jaką substancją dysponujesz, aby Twoja oferta mogła pozostawać niezmiennie na najwyższym poziomie.

Czysty olej pozyskiwany z kryla staje się coraz popularniejszy na rynku suplementów. Ma ogromny potencjał, stale badany przez naukowców. Proponowany przez nas surowiec o wysokiej jakości potwierdzonej badaniami laboratoryjnymi znajduje liczne zastosowania. Sprawdź naszą ofertę naturalnych surowców do suplementów i przekonaj się, jakie możliwości stwarzają.

Call Now Button