Surowce o sprawdzonej i wysokiej jakości do produkcji suplementów diety oraz żywności, dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

(+48) 605-851-336
info@bio-nutrition.pl

Blog

HomeBlogŻywnośćProducent dodatków do żywności
Producent dodatków do żywności

Producent dodatków do żywności

MCT z oleju kokosowegoProducent dodatków do żywności powinien w dzisiejszych czasach dysponować szeroką ofertą półproduktów i surowców o bogatej funkcjonalności, a jednocześnie doskonałej jakości. Zdrowa naturalna żywność może być efektywna dzięki odpowiednim dodatkom, ważne jednak, aby ich pochodzenie było sprawdzone. Jak znaleźć źródło dobrej jakości dodatków, dlaczego to takie ważne w dzisiejszych czasach? Jakie dodatki spożywcze, do suplementów, a nawet farmaceutyków warto wybrać?

Spis treści
Naturalna żywność zyskuje na znaczeniu
Sprawdzony producent
Wybierz pewnego dostawcę

Dlaczego naturalna i ekologiczna żywność zyskuje na znaczeniu?

Świadomość wpływu sposobu odżywiania na stan zdrowia i jakość życia stale rośnie, dlatego odbiorców zdrowej, wartościowej żywności nie brakuje. Producent dodatków do żywności musi brać pod uwagę fakt, że konsumenci stawiają na produkty ściśle związane z naturą, o wartościowym i jak najprostszym składzie. Popularne stają się także diety bazujące na określonym typie składników. Liczy się jednak nie tylko skład, ale również pochodzenie poszczególnych surowców, aby jakość produktu końcowego mogła być maksymalnie wysoka.

Założenia clean label dla produktów spożywczych

Czy dodatki do żywności przeczą idei clean label? Z pewnością nie, jeżeli są to surowce naturalne, wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdziesz dodatki zasługujące na te określenia, które mają doskonałą wartość odżywczą, a dodatkowo niosą ze sobą wartości dodane. Białko z naturalnie występującymi witaminami i błonnikiem, a może tłuszcze rybie bogate w kwasy omega? To Ty decydujesz, które z surowców wykorzystasz w produktach w Twojej ofercie. Wystarczy kilka prostych składników, aby stworzyć wartościowy produkt końcowy.

Rozpowszechnienie diet funkcjonalnych w codziennym życiu

Dieta ketogeniczna, paleo, a może coraz powszechniejszy weganizm i wegetarianizm? Osoby przestrzegające określonych diet czy to z powodów zdrowotnych, czy też własnych przekonań zwracają szczególną uwagę na to, co spożywają. Wiele z naszych surowców jest zgodnych z założeniami popularnych diet, dostarczając doskonałej jakości składniki.

Wytwarzanie zdrowych i prostych produktów spożywczych nie musi być trudne!

Nasze doświadczenie oraz szeroka wiedza pozwalają nam dostarczyć Ci wybrane składniki najwyższej jakości. Korzystając z naszych umiejętności, z chęcią nawiążemy współpracę, by wspólnie z Tobą wykreować markę produktów, o jakich myślisz. Uważamy, że sukces naszego klienta jest również naszym sukcesem, dlatego zrobimy wszystko, co w naszej mocy, byś mógł go osiągnąć.

Olej morski w kapsułkach

Sprawdzony producent dodatków do żywności prosto z natury

Producent dodatków do żywności z odpowiednim doświadczeniem na rynku jest w stanie zaoferować wyselekcjonowane produkty z szerokiej gamy substancji powszechnie wykorzystywanych, jak i tych mniej popularnych. W Bio Nutrition proponujemy Ci jedynie te substancje, których wykorzystanie może przynieść określoną wartość dodaną do Twojej oferty. To nie tylko bogaty wybór surowców roślinnych, również tych pochodzących ze zdrowych tłuszczy kokosowych, ale również odżywcze oleje morskie.

Cenne źródła substancji spożywczych w morzu

Naturalne surowce pozyskiwane z ryb oraz kryla czy alg morskich od wieków są cennym składnikiem diety w różnych rejonach świata. Staramy się stworzyć taką ofertę produktów, aby ważne źródła kwasów tłuszczowych omega, również o wegańskim pochodzeniu mogły być powszechnie wykorzystywane w produktach spożywczych czy suplementach diety.

Innowacyjne podejście do roślinnych surowców spożywczych

Nasza oferta to jednak przede wszystkim szeroki wybór naturalnych dodatków o roślinnym pochodzeniu. Natura, która nas otacza, stanowi wyjątkowe źródło substancji odżywczych. To one, we właściwy sposób przygotowane, mogą uzupełnić wytwarzaną przez Ciebie żywność, wzbogacić jej wartości odżywcze czy poprawić właściwości. Białka roślinne bogate w niezbędne aminokwasy, tłuszcze z NNKT czy doskonale odżywcze MCT z oleju kokosowego pozwalają na stworzenie wyjątkowych produktów spożywczych.

Wybór producenta dodatków do żywności

Jak zatem znaleźć producenta dodatków do żywności, któremu można zaufać? Kiedy stawiasz na jakość, musisz liczyć się z odpowiednią ceną. Surowce o sprawdzonej jakości nie będą najtańszą ofertą na rynku. Uważamy, że ważne w pozyskiwaniu surowców spożywczych jest zrównoważone podejście, co podkreślamy w szczególności w przypadku produktów z morza. Nowe technologie pozwalające uzyskać czyste, zdrowe koncentraty czy izolaty to także wizytówka współczesnych producentów dodatków do żywności.

Nowe technologie produkcji w służbie jakości

Bez wątpienia współczesne normy, jakie muszą spełniać produkty spożywcze, określają niezwykle ścisłe przepisy. Nie jest to dziwne, gdyż dotyczy produktów przyjmowanych przez ludzi i mogących mieć bezpośredni wpływ na ich zdrowie. Aby wyprodukować surowce doskonałej jakości, opracowywane są technologie spożywcze. To także regularna kontrola jakości i procesu, aby efekt końcowy bez względu na partię produktów spełniał wszystkie wymagania.

Stała kontrola i dopracowane procedury

Oprócz samego procesu uprawy czy hodowli ważne jest również kontrolowanie surowca będącego produktem, jaki Ci dostarczymy. Każda z substancji w naszej ofercie poddawana jest regularnym testom w akredytowanych, niezależnych laboratoriach. To daje pewność niezmiennych parametrów, czystości czy zawartości substancji aktywnych. Wszystko to jest niezmiernie ważne w procesie produkcji doskonałej jakości produktów spożywczych czy suplementów diety.

Prosta i wszechstronna oferta – produkty spożywcze, farmakologiczne i kosmetyczne

Producenci surowców spożywczych muszą spełniać wygórowane normy i przechodzić przez szereg kontroli jakości. Zwróć jednak uwagę, że kiedy oferta dotyczy również substancji wykorzystywanych do produkcji farmakologicznej czy kosmetycznej, cechy produktów muszą być również utrzymywane na najwyższym poziomie. Bogata oferta, z której wszystkie produkty łączą te same cechy – naturalne pochodzenie, czysty skład i doskonałe właściwości, tak jak w przypadku naszej firmy Bio Nutrition pozwala na nawiązywanie kompleksowej, długotrwałej współpracy przynoszącej obopólne korzyści.

Decydując się na skorzystanie z oferty producenta funkcjonalnych dodatków do żywności, powinieneś wziąć pod uwagę wiele aspektów. Postaw na jakość, innowacje i naturalne pochodzenie surowców. Poznaj nasze produkty i stwórzmy razem innowacyjną markę, która zdobędzie uznanie. Zapraszamy do współpracy!

Call Now Button