Surowce o sprawdzonej i wysokiej jakości do produkcji suplementów diety oraz żywności, dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

(+48) 605-851-336
info@bio-nutrition.pl

Blog

HomeBlogDodatki do produkcji suplementów diety

Dodatki do produkcji suplementów diety

Dodatki do produkcji suplementów diety są substancjami o ściśle określonym składzie i działaniu. Wykorzystywane w procesie wytwarzania suplementów, a często także żywności mogą zapewniać ich aktywne działanie, być nośnikiem innych substancji czy zawierać dodatkowe składniki odżywcze dla organizmu. Dodatki pochodzenia naturalnego są chętnie używane w produkcji. Sprawdź, gdzie szukać propozycji dobrej jakości oraz czego od współczesnych suplementów oczekują konsumenci.

Spis treści
Naturalne składniki produkcyjne
Postaw na jakość potwierdzoną testami
Odpowiedź na zapotrzebowanie konsumentów

Naturalne dodatki do produkcji suplementów diety

Branża suplementów diety stawia w dzisiejszych czasach na produkty wykorzystujące moc natury. W związku z tym dodatki do ich produkcji, jakie możesz znaleźć wśród artykułów w naszej ofercie, to substancje o naturalnym pochodzeniu. Szeroka gama tłuszczów roślinnych i morskich dostarczająca NNKT będzie jednocześnie doskonałym nośnikiem dla witamin. Białka, błonnik czy wyjątkowe nutraceutyki mogą być także świetną propozycją uzupełnienia suplementów w różnorodnej formie.

Zdrowe tłuszcze morskie i roślinne

Suplementy diety mają za zadanie wzbogacić jadłospis, uzupełnić o składniki, których nie udaje się dostarczyć w codziennych posiłkach. W przeciętnej polskiej diecie, jak i w dietach redukujących masę ciała bardzo często brakuje odpowiedniej dawki tak zwanych zdrowych tłuszczy. NNKT, czyli niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, można włączyć do suplementu poprzez zastosowanie olejów morskich, a także wybranych olejów roślinnych. Innym typem kwasów tłuszczowych pożądanych w określonych sytuacjach są MCT, po które chętnie sięgają sportowcy. To źródło energii także dla osób na szczególnych dietach, również w niektórych chorobach.

Naturalne białko nie tylko dla sportowców

Jednym z powszechnie wykorzystywanych w suplementach dodatków jest dobrej jakości białko. Może być częścią odżywek dla sportowców, a także koktajli wspomagających w dietach odchudzających. Zastosowania białek pochodzenia roślinnego, jak i tych z serwatki są bardzo szerokie. Naturalne substancje w naszej ofercie łączą w sobie również inne składniki odżywcze, przez co jeden dodatek dostarcza wielu wartości dodanych danemu suplementowi diety, czyniąc go bardziej atrakcyjnym dla konsumenta.

Bidon podawany do ręki

Poznaj moc nutraceutyków

Nutraceutyki są substancjami pozyskiwanymi z pozoru zwykłych produktów, ale mają wyjątkowe odżywcze i farmaceutyczne właściwości. Proponujemy Ci na przykład ekstrakt z francuskiego czerwonego wina z wysoką zawartością Resweratrolu. Sprawdź także ekstrakt z awokado i soi idealny do suplementów wspierających stawy. Sproszkowane kiełki brokułu czy strączki szarańczyna są natomiast świetnym naturalnym źródłem antyoksydantów.

Postaw na jakość potwierdzoną testami

Wszystkie dodatki do produkcji suplementów diety powinny być wysokiej jakości, o niezmiennej zawartości substancji aktywnych. Dlatego też produkty, które możemy Ci zaoferować, są poddawane regularnym testom. Pochodzą z pewnych źródeł, a ich forma jest dobrze dopasowana do potrzeb produkcji czy redystrybucji.

Kontrolowane źródła półproduktów

Pewne pochodzenie składników używanych do produkcji suplementów pozwala zagwarantować ich niezmienną jakość. Ale dla wielu odbiorców ważne jest coś więcej. Surowce pozyskiwane zgodnie z zasadami zrównoważonej gospodarki, produkty wegańskie czy bez zawartości GMO to niezwykle cenione na rynku substancje. Naturalne substancje uzyskiwane z czystych regionów, z roślin uprawianych we właściwy sposób cechują doskonałe wartości użytkowe.

Profesjonalne przygotowanie do sprzedaży

Produkcja dobrej jakości suplementów bywa wymagająca, dlatego ważna jest odpowiednia współpraca dostawców surowców i dodatków. Proponujemy Ci dodatki w dogodnej formie, często zróżnicowanych wielkościach opakowań czy stanie surowca. Proszek czy płyn, beczka, worek, a może kapsułki lub tabletki? To ty wybierasz, która z dostępnych opcji dla danego surowca będzie dla Ciebie najlepsza. W razie wątpliwości służymy specjalistyczną radą bazującą na wieloletnim doświadczeniu w branży.

Laboratoryjne testy i regularna kontrola jakości

Zanim którykolwiek z oferowanych przez nas produktów znajdzie się w sprzedaży, starannie sprawdzamy jego jakość. Jest to możliwe dzięki regularnie wykonywanym testom w niezależnych akredytowanych laboratoriach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dodatek, jaki zamierzasz zastosować, został przebadany pod kątem czystości, zawartości substancji czynnych, stabilności oraz kontaminacji. A oznacza to niezmiennie wysoką jakość i skuteczność wpływu Twoich suplementów na organizm ludzki.

Suplementy diety odpowiedzią na zapotrzebowanie konsumentów. Wybierz odpowiednie dodatki do produkcji

Wprowadzenie dobrego suplementu na rynek wiąże się z podjęciem wielu decyzji. Nasza oferta obejmująca dodatki do produkcji suplementów diety jest kompleksowa, gdyż doskonale wiemy, że sukces naszego klienta będzie sukcesem także dla nas. Dlatego możemy wspierać Cię niemal na każdym etapie tworzenia suplementów diety. Jakie mogą być wymagania odbiorców suplementów diety różnego typu, dlaczego to właśnie produkty naturalne są tak chętnie wybierane? Czy produkty typu GMO free, bez laktozy, glutenu albo wegańskie to chwilowy trend czy standard dla nowoczesnych suplementów?

Jak sprostać rosnącym wymaganiom?

Świadomość konsumentów z uwagi na łatwy dostęp do informacji rośnie. Dlatego też produkty wegan friendly, BIO, bez GMO, cukru albo bezglutenowe wybierane są całkiem świadomie. Wiele osób decyduje się jedynie na żywność i suplementy naturalne, bez sztucznych dodatków. Dla nich ważna będzie również idea clean label, czy też pozyskiwanie surowców w zrównoważony sposób. Dlatego jedynie surowce i dodatki używane do produkcji suplementów o tych cechach będą w stanie zaspokoić potrzeby potencjalnych klientów. Zobacz naszą ofertę, a przekonasz się, że skomponowanie wartościowego produktu nie jest wcale takie trudne.

Moc suplementów prosto z natury

W rzeczywistości dodatki do suplementów diety o naturalnym pochodzeniu, w tym różnorodne koncentraty czy ekstrakty w równie oczywisty sposób spełniają wiele z pożądanych przez konsumentów cech. Produkty wegańskie to te pochodzenia roślinnego, a stanowią one sporą część naszej oferty. Wiele z dodatków nie jest oczywistych, przez co masz szansę stworzyć oryginalne produkty. Jednocześnie stawiamy na sprawdzone pochodzenie surowców, dlatego jeżeli oznaczamy dodatek jako wolny od glutenu albo GMO możesz mieć pewność, że tak jest. Surowce nie będą posiadać sztucznego dodatku cukru, nie są dosładzane. Nawet gdy występują w nich cukry, są one pochodzenia naturalnego.

Suplementy diety chętnie wybierane przez osoby dbające o kondycję, zdrową dietę czy wspierające skutecznie walkę z chorobą muszą być proste, naturalne i efektywne. Dlatego zastosowanie dobrej jakości dodatków pozwoli Ci uzyskać produkt, po który sięgną liczni odbiorcy. Sprawdź naszą pełną ofertę, skontaktuj się z nami i razem dobierzmy optymalne dodatki. Zapraszamy do współpracy!

Call Now Button