Surowce o sprawdzonej i wysokiej jakości do produkcji suplementów diety oraz żywności, dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

(+48) 605-851-336
info@bio-nutrition.pl

Blog

HomeBlogBiałko roślinne z hurtowni
Białko roślinne z hurtowni

Białko roślinne z hurtowni

Białko roślinne z hurtowni jest ofertą skierowaną do wszystkich odbiorców biznesowych zainteresowanych wykorzystaniem w swoich produktach czy sieci dystrybucji koncentratów i izolatów białek roślinnych wysokiej jakości. Proponujemy szereg wegańskich źródeł białek, często całkiem innowacyjnych na rynku spożywczym i suplementacyjnym. Sprawdź nasz asortyment produktów online, skontaktuj się z nami i skorzystaj z fachowego doradztwa przy tworzeniu indywidualnej oferty.

Spis treści
Nowoczesne wegańskie białko
Koncentrat czy izolat?
Nasze propozycje prosto z natury

Nowoczesne wegańskie białko roślinne dostępne w naszej hurtowni online

Biorąc pod uwagę białko roślinne, hurtownia surowców spożywczych ma zwykle mocno ograniczoną ofertę. Spowodowane jest to przede wszystkim dużą popularnością białka serwatkowego, które dodatkowo jest zazwyczaj najtańsze w produkcji. Jednak niewykorzystany potencjał białek o pochodzeniu roślinnym jest coraz bardziej widoczny, zwłaszcza wśród produktów dedykowanych weganom albo osobom z alergiami. Koncentraty białek pozyskiwane ze źródeł roślinnych mają zwykle szereg innych cennych właściwości, na przykład wysoką zawartość błonnika, niezbędnych kwasów tłuszczowych czy witamin i minerałów.

Wegańskie źródła białek dla osób o szczególnych wymaganiach

Diety wegańskie czy eliminacyjne w niektórych alergiach wymagają wielu poświęceń, a ich równoważenie pod kątem wszystkich niezbędnych składników odżywczych bywa trudne. Odpowiednio dobrane wegańskie źródła białek mogą pomóc w uzupełnieniu jadłospisu o niezbędne aminokwasy, również te egzogenne. Surowce takie sprawdzają się również w dietach sportowców czy osób chcących zbudować masę mięśniową lub zredukować tkankę tłuszczową, a z jakichś powodów nie chcą lub nie mogą przyjmować białek zwierzęcych, w szczególności pochodzenia mlecznego.

Atrakcyjny roślinny surowiec z wieloma możliwościami

To, co decyduje o atrakcyjności preparatów białek roślinnych w produkcji różnorodnych suplementów to ich naturalny skład bogaty także w inne cenne składniki. Proponowane przez nas białka lniane, konopne, z dyni czy koncentratu soku z młodej lucerny dostarczają przy spożyciu wiele kluczowych w diecie elementów. Błonnik usprawniający pracę układu pokarmowego, kwasy tłuszczowe omega, witaminy, minerały czy nawet chlorofil często trudno jest dostarczyć w naturalnej formie do organizmu w odpowiedniej ilości, a koncentraty białkowe to umożliwiają.

Koncentrat czy izolat białka roślinnego? Hurtownie proponują optymalne rozwiązania

Zastanawiasz się, co będzie lepsze, koncentrat czy izolat białka roślinnego? Hurtownie takie jak nasza oferują fachową pomoc przy dobrze surowców do wybranych przez Ciebie zastosowań. Doskonale znamy właściwości produktów z asortymentu, dzięki czemu możemy pomóc Ci w podjęciu trafnych decyzji zakupowych. Młoda lucerna, dynia, len albo konopie, a nawet popularny w Polsce ziemniak – wszystkie te surowce mogą być źródłem cennego białka i innych składników odżywczych.

Wybór zależny od indywidualnych potrzeb

Zanim dokonasz zakupu koncentratu czy izolatów białkowych, określ dokładnie swoje potrzeby i możliwe zastosowania czy sieć dystrybucji surowca. Warto zwrócić uwagę na docelowych odbiorców produktów, które tworzysz, by mieć świadomość ich realnych wymagań. Jeżeli ten etap masz już za sobą i wiesz dokładnie, czego potrzebujesz, możesz mieć pewność, że proponowane przez nas roślinne źródła białka sprawdzają się doskonale.

Poznaj nasze roślinne surowce białkowe

Nasza oferta obejmuje wspomniane już wcześniej surowce z często całkiem niedocenianych na co dzień źródeł białek. Wybraliśmy je dzięki ich dobrym właściwościom, a także pewnej innowacyjności na rynku produktów białkowych. Włączając je w swoją ofertę, możesz stworzyć wyróżniające się preparaty, odżywki białkowe czy inne suplementy diety idealnie wpisujące się w potrzeby wegetarian i wegan, a także osób uczulonych na produkty mlecznego pochodzenia.

Koncentraty białka z soku lucerny oraz z dyni

Sok z młodej lucerny jest dobrym źródłem białka, którego w proponowanej przez nas formie sproszkowanego koncentratu zawiera ponad 50%. To także ponad 20 minerałów oraz witamin potrzebnych w codziennej diecie, a także cenne źródło chlorofilu. Popularna w kuchni dynia także jest jednym z surowców wykorzystywanych do produkcji koncentratów białek roślinnych w naszej ofercie. Oprócz 60% zawartości białka dostarcza także błonnika i niewielką ilość kwasów tłuszczowych.

Białko lniane i konopne

Koncentraty białek lnianych (35%) oraz konopnych (50%) to mniej znane, jednak bardzo cenne roślinne surowce białkowe. Mogą dostarczyć także sporej dawki błonnika. Są również źródłem niezbędnych w diecie każdego człowieka kwasów tłuszczowych omega. W naszej ofercie dostarczamy je w postaci wygodnego w różnych aplikacjach proszku w workach.

Stos dyń

Izolat białka ziemniaczanego

Ziemniaki są w diecie często niedoceniane z uwagi na potencjalnie wysoką kaloryczność. Mogą być jednak dobrym źródłem aminokwasów. Białko ziemniaczane z naszej oferty dostępne jest w postaci izolatów, które stanowią wydajne źródło białek. Proponowany przez nas proszek to 90% białek doskonale uzupełniających wegańską dietę.

Sprawdź propozycje białek roślinnych w naszej hurtowni

Większość proponowanych w naszej hurtowni surowców białkowych to produkty roślinne. Pozyskiwane są ze sprawdzonych źródeł, a same substancje spełniają wszystkie zakładane normy. Regularnie pooddawane są testom w akredytowanych laboratoriach, abyś mógł mieć pewność ich wysokiej jakości i niezmienności składu. Oferujemy również wiele innych naturalnych surowców farmaceutycznych i dodatków do żywności, starając się przedstawić maksymalnie kompleksową ofertę.

Naturalne roślinne źródła białek

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, które rośliny mogą być dobrym źródłem białek w diecie. Zastosowanie koncentratów i izolatów pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości poszczególnych surowców roślin, które spożywane w naturalnej postaci mogłyby nie być wystarczające, albo nieakceptowalne pod kątem smaku czy konsystencji.

Sprawdzona jakość potwierdzona testami

Podobnie jak inne surowce, również białka z naszej oferty poddawane są regularnym testom w akredytowanych laboratoriach. Badania pod kątem zawartości substancji czynnych, a także czystości surowca, poziomu kontaminacji oraz stabilności pozwala nam dostarczać Ci jedynie najlepszej jakości surowce.

Bogaty asortyment surowców spożywczych i farmaceutycznych

Kiedy wiesz już, jakie białka roślinne w postaci koncentratów i izolatu możesz znaleźć w naszej ofercie, sprawdź również inne propozycje dodatków do żywności i suplementów z naszej oferty. Dokładamy wszelkich starań, by surowce sprzedawane w naszej hurtowni były najwyższej jakości, z pewnych źródeł, co potwierdzają niezależne testy. Skontaktuj się z nami, służymy fachowym doradztwem i możliwością długofalowej, owocnej dla obydwu stron współpracy.

Call Now Button