Surowce o sprawdzonej i wysokiej jakości do produkcji suplementów diety oraz żywności, dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

(+48) 605-851-336
info@bio-nutrition.pl

sierpień 2020

Home2020sierpień

Surowce do suplementów to półprodukty wykorzystywane przy wytwarzaniu suplementów diety. Mogą mieć zróżnicowaną postać i właściwości. Stosowane zarówno jako główne substancje czynne, jak i dodatki uzupełniające skład, nadający mu pożądanych właściwości, struktury, smaku. Sprawdź, jakie naturalne składniki można wykorzystać w produkcji kapsułek, tabletek czy innych

MCT w proszku to wygodna forma surowca wykorzystywana w przemyśle spożywczym i produkcji suplementów diety. Dzięki swoim właściwościom oleje MCT są cenione przez wiele osób, dlatego ich dodatek w suplementach czy produktach spożywczych występuje coraz częściej. Sprawdź, jakie są właściwości sproszkowanego MCT, gdzie warto go

Blog o surowcach kosmetycznych, do suplementów i farmaceutycznych jest miejscem, gdzie znajdziesz przydatne informacje i nowości związane z ofertą naszej firmy. Dowiesz się więcej o możliwościach, jakie stwarzają produkty naturalnego pochodzenia, w jaki sposób je spożytkować i dlaczego warto postawić na najwyższą jakość i pewne źródło stosowanych surowców. Sprawdź najnowsze artykuły i dowiedz się więcej!

Naturalne surowce kosmetyczne, farmaceutyczne i surowce do suplementów, o których przeczytasz na blogu

Nasz asortyment, o którym więcej dowiesz się z naszego bloga, obejmuje wysokiej jakości surowce farmaceutyczne, jak i naturalne dodatki do żywności. Produkty te z powodzeniem są także wykorzystywane jako surowce kosmetyczne oraz surowce do suplementów, dzięki czemu jeden rodzaj substancji możesz wykorzystać w kilku odmiennych projektach. Różnorodne postaci popularnych, jak i mniej znanych substancji to szansa na stworzenie innowacyjnych kosmetyków, suplementów, środków farmaceutycznych czy nawet produktów spożywczych.

Inspiracja naturą to dobra podstawa działania

Nasza firma Bio Nutrition prowadzi hurtową sprzedaż sprawdzonej jakości półproduktów, surowców naturalnego pochodzenia, przede wszystkim roślinnego. Są one możliwe do wykorzystania w wielu gałęziach przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego czy produkcji żywności i suplementów diety. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy możemy zaproponować Ci owocną współpracę, która nie musi obejmować jedynie dostarczania surowców. Proponujemy również szersze współdziałanie, wsparcie w kreowaniu Twoich nowych produktów i marek. Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych informacji i wskazówek, jak skorzystać z naszej oferty.

O jakich surowcach kosmetycznych, do suplementów i farmaceutycznych oraz naturalnych dodatkach do żywności przeczytasz na naszym blogu?

Produkty i surowce, o jakich przeczytasz na naszym blogu, to nie tylko powszechnie znane i wykorzystywane naturalne składniki spożywcze, farmaceutyczne czy kosmetyczne. Proponujemy Ci szeroką gamę innowacyjnych substancji o potwierdzonym działaniu, dzięki którym masz szansę skomponowania unikalnego produktu. Współczesne dążenia ludzi do zdrowego życia zgodnie z naturą możesz wspierać dzięki swoim produktom, ze składnikami wysokiej jakości pochodzącymi z pewnych źródeł.

Zdrowe oleje roślinne i morskie

Na blogu możesz zdobyć wiele przydatnych informacji na temat olejów roślinnych oraz morskich, jakie możemy Ci dostarczyć. Bogaty w DHA olej z tuńczyka, mniej znany a bardzo cenny olej z kryla czy z alg to propozycje z morza. Wśród olejów roślinnych króluje olej kokosowy dostępny w różnych przystępnych postaciach i opakowaniach.

Funkcjonalne kwasy tłuszczowe MCT

Jeżeli szukasz przydatnych informacji o MCT, z pewnością możesz znaleźć je u nas. W ofercie posiadamy MCT pozyskiwane z oleju kokosowego, o zróżnicowanej formie i proporcjach. To nie tylko klasyczny płyn lub emulsja, ale także niezwykle przydatny w niektórych produktach aromatyzowany koncentrat czy czysty proszek.

Dobrze przyswajalne białka roślinne

Do flagowych produktów należą także białka o różnym pochodzeniu, głównie roślinnym. Innowacyjny koncentrat z soku młodej lucerny, białka z dyni, konopi czy lnu, a także izolat białka ziemniaczanego są szeroko wykorzystywane w produkcji przede wszystkim spożywczej. Podobne zastosowanie ma także białko z serwatki w formie izolatu lub koncentratu.

Innowacyjne nutraceutyki

Ciekawym elementem oferty są także proponowane przez nas nutraceutyki. Mogą one w nie do końca typowy sposób urozmaicić skład produktów. Wyciąg z francuskiego czerwonego wina, kiełki brokułów w postaci proszku czy ekstrakt z szarańczyna? Dowiedz się więcej, sprawdzając tę kategorię lub wybrane artykuły na blogu. Zapraszamy do lektury oraz współpracy!
Call Now Button