Surowce o sprawdzonej i wysokiej jakości do produkcji suplementów diety oraz żywności, dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

(+48) 605-851-336
info@bio-nutrition.pl

Kwiecień 2021

Home2021

Białko roślinne z hurtowni jest ofertą skierowaną do wszystkich odbiorców biznesowych zainteresowanych wykorzystaniem w swoich produktach czy sieci dystrybucji koncentratów i izolatów białek roślinnych wysokiej jakości. Proponujemy szereg wegańskich źródeł białek, często całkiem innowacyjnych na rynku spożywczym i suplementacyjnym. Sprawdź nasz asortyment produktów online, skontaktuj

Olej z alg w kapsułkach to jedna z naszych innowacyjnych propozycji, która pozwala na szybkie wprowadzenie na rynek suplementu diety dla wymagających odbiorców. Wśród bardzo licznych propozycji olejów morskich zawierających niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe - NNKT omega-3 EPA i DHA, olej pozyskiwany z alg wyróżnia

Tran z kryla, a właściwie olej z kryla, dostępny w naszej hurtowni w płynie i kapsułkach, jest coraz chętniej wykorzystywany przez miłośników zdrowego stylu życia i odżywiania. Bogaty w cenne składniki odżywcze, przede wszystkim NNKT oraz silne antyoksydanty może stanowić kluczowy składnik wybranych suplementów diety.

Olej z alg, dostępny w naszej hurtowni, jest doskonałym, wegańskim surowcem wykorzystywanym w przemyśle spożywczym, a także do produkcji suplementów diety. Stanowi cenne źródło kwasów DHA, uznane jako środek spożywczy dopuszczony przez Komisję Europejską. Oleje morskie roślinne pozyskiwane są w zrównoważony sposób, aby jak najbardziej

Surowce farmaceutyczne to substancje wykorzystywane przy produkcji środków farmaceutycznych różnego typu. W polskich warunkach muszą one spełniać szereg norm, aby zostały dopuszczone do obrotu i użytku. Surowce pochodzenia naturalnego, przede wszystkim roślinne, a także odzwierzęce to domena naszej firmy Bio Nutrition. Sprawdź, jakie wymagania spełniają

Olej MCT z kokosa jest cenną substancją pozyskiwaną bezpośrednio z oleju z miąższu orzechów kokosowych. Dzięki swoim właściwościom związanym z dobrym wchłanianiem przez organizm i możliwością szybkiego dostarczenia energii oleje MCT są szeroko wykorzystywane w specjalistycznych dziedzinach. Sprawdź, jakie rodzaje i formy kokosowych olejów MCT

Olej MCT w proszku jest wygodną postacią średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych chętnie wykorzystywanych w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, a także w suplementach diety. MCT dostępne w naszym asortymencie surowców i dodatków pochodzi w 100% z oleju kokosowego. To gwarancja stałej jakości, niezmiennych właściwości i dogodnej postaci.

Dodatki do produkcji suplementów diety są substancjami o ściśle określonym składzie i działaniu. Wykorzystywane w procesie wytwarzania suplementów, a często także żywności mogą zapewniać ich aktywne działanie, być nośnikiem innych substancji czy zawierać dodatkowe składniki odżywcze dla organizmu. Dodatki pochodzenia naturalnego są chętnie używane w

Blog o surowcach kosmetycznych, do suplementów i farmaceutycznych jest miejscem, gdzie znajdziesz przydatne informacje i nowości związane z ofertą naszej firmy. Dowiesz się więcej o możliwościach, jakie stwarzają produkty naturalnego pochodzenia, w jaki sposób je spożytkować i dlaczego warto postawić na najwyższą jakość i pewne źródło stosowanych surowców. Sprawdź najnowsze artykuły i dowiedz się więcej!

Naturalne surowce kosmetyczne, farmaceutyczne i surowce do suplementów, o których przeczytasz na blogu

Nasz asortyment, o którym więcej dowiesz się z naszego bloga, obejmuje wysokiej jakości surowce farmaceutyczne, jak i naturalne dodatki do żywności. Produkty te z powodzeniem są także wykorzystywane jako surowce kosmetyczne oraz surowce do suplementów, dzięki czemu jeden rodzaj substancji możesz wykorzystać w kilku odmiennych projektach. Różnorodne postaci popularnych, jak i mniej znanych substancji to szansa na stworzenie innowacyjnych kosmetyków, suplementów, środków farmaceutycznych czy nawet produktów spożywczych.

Inspiracja naturą to dobra podstawa działania

Nasza firma Bio Nutrition prowadzi hurtową sprzedaż sprawdzonej jakości półproduktów, surowców naturalnego pochodzenia, przede wszystkim roślinnego. Są one możliwe do wykorzystania w wielu gałęziach przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego czy produkcji żywności i suplementów diety. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy możemy zaproponować Ci owocną współpracę, która nie musi obejmować jedynie dostarczania surowców. Proponujemy również szersze współdziałanie, wsparcie w kreowaniu Twoich nowych produktów i marek. Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych informacji i wskazówek, jak skorzystać z naszej oferty.

O jakich surowcach kosmetycznych, do suplementów i farmaceutycznych oraz naturalnych dodatkach do żywności przeczytasz na naszym blogu?

Produkty i surowce, o jakich przeczytasz na naszym blogu, to nie tylko powszechnie znane i wykorzystywane naturalne składniki spożywcze, farmaceutyczne czy kosmetyczne. Proponujemy Ci szeroką gamę innowacyjnych substancji o potwierdzonym działaniu, dzięki którym masz szansę skomponowania unikalnego produktu. Współczesne dążenia ludzi do zdrowego życia zgodnie z naturą możesz wspierać dzięki swoim produktom, ze składnikami wysokiej jakości pochodzącymi z pewnych źródeł.

Zdrowe oleje roślinne i morskie

Na blogu możesz zdobyć wiele przydatnych informacji na temat olejów roślinnych oraz morskich, jakie możemy Ci dostarczyć. Bogaty w DHA olej z tuńczyka, mniej znany a bardzo cenny olej z kryla czy z alg to propozycje z morza. Wśród olejów roślinnych króluje olej kokosowy dostępny w różnych przystępnych postaciach i opakowaniach.

Funkcjonalne kwasy tłuszczowe MCT

Jeżeli szukasz przydatnych informacji o MCT, z pewnością możesz znaleźć je u nas. W ofercie posiadamy MCT pozyskiwane z oleju kokosowego, o zróżnicowanej formie i proporcjach. To nie tylko klasyczny płyn lub emulsja, ale także niezwykle przydatny w niektórych produktach aromatyzowany koncentrat czy czysty proszek.

Dobrze przyswajalne białka roślinne

Do flagowych produktów należą także białka o różnym pochodzeniu, głównie roślinnym. Innowacyjny koncentrat z soku młodej lucerny, białka z dyni, konopi czy lnu, a także izolat białka ziemniaczanego są szeroko wykorzystywane w produkcji przede wszystkim spożywczej. Podobne zastosowanie ma także białko z serwatki w formie izolatu lub koncentratu.

Innowacyjne nutraceutyki

Ciekawym elementem oferty są także proponowane przez nas nutraceutyki. Mogą one w nie do końca typowy sposób urozmaicić skład produktów. Wyciąg z francuskiego czerwonego wina, kiełki brokułów w postaci proszku czy ekstrakt z szarańczyna? Dowiedz się więcej, sprawdzając tę kategorię lub wybrane artykuły na blogu. Zapraszamy do lektury oraz współpracy!
Call Now Button